Bleach

Bleach

animenin imdb puanı:

8.40

türleri:

Aksiyon, Macera, Animasyon, Fantazi, Shounen ve Gerilim

yönetmeni:

Noruyiki Abe ve Wendee Lee

oyuncuları:

Derek Stephen Prince, Jamieson Price, Johnny Yong Bosch, Kirk Thornton, Masakazu Morita, Michelle Ruff, Stephanie Sheh, Tomiko Orikasa, Wally Wingert ve Wendee Lee

eklenme tarihi:

2012-03-15

izlenme sayısı:

2030608


İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZLise öğrencisi Kurosaki Ichigo yaşıtlarına benzemiyordu; çünkü hayaletleri görebiliyor ve onlarla iletişimkurabiliyordu. Bir gün kendisi ve ailesi Hollow denilen kötü ve aç ruhlardan birinin saldırısına uğrayınca hayatı tamamen değişir. Görevi, iyi ruhları "cennet" olarak bilinen Soul Society'e göndermek ve Hollowları kötülüklerden arındırmak olan Shinigami (ölüm tanrısı) Kuchiki Rukia onları korumaya çalışırken ağır şekilde yaralanır ve güçlerini Ichigo'ya verir. Böylece, bir Shinigami olarak, Ichigo'nun yaşayanların ve ölülerin dünyasındaki dengeyi koruma mücadelesi başlamış olur.

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

onurhasanerdem: budur !! keske manganın devamınıda dizi olarak yapsalar .. mangada olaylar fena karıstı :)

Dizifa: Kült animelerden biridir. İzlenmesi şiddetle tavsiye olunur.

Yorumlar
Facebook Yorumları
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.