Naruto Shippuuden

Naruto Shippuuden

animenin imdb puanı:

8.50

türleri:

Aksiyon, Macera, Animasyon, Dövüş Sanatları, Bilimkurgu, Shounen ve Gerilim

yönetmeni:

Hayato Date

oyuncuları:

Barbara Goodson, Ben Diskin, Chie Nakamura, Dave Wittenberg, Junko Takeuchi, Kate Higgins, Kazuhiko Inoue, Maile Flanagan, Rikiya Koyama ve Satoshi Hino

eklenme tarihi:

2012-03-15

izlenme sayısı:

4447067


İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZNaruto, Sasuke ile şelaledeki dövüşünün ardından Sasuke'yi geri getirmekte başarısız olmuştur. Orochimaru'nun Sasuke'nin vucudunu tamamen ele geçirmesi 3 yıl sürecektir. Bu süre içinde Naruto'nun, Sasuke'yi geri getirmesi gereklidir. Ancak bu kez Sakura da, Naruto'ya yardım etmeye karar verir. Bu yüzden, Naruto; Jiraiya'nın, Sakura; Tsunade'nin öğrencileri olur ve eğitimlerine başlarlar. Tüm bunlar olurken Akatsuki'nin başka planları vardır.

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

Pierceofveil: Özellikle Naruto'nun şu eksik olan,kaldırılan efendime söyleyeyim başka yerden izleyiniz diye olan bölümleri bir şekilde eklenirse güzel olur. Yarısını buradan yarısını youtube dan falan izliyoruz angarya iş.

gardiyan78: sorunları çözdüğünüz için teşekkürler

siyah melek: bu çok güzel bi seri

gardiyan78: Siz nasıl da hiç bir açıklama yapmadan takipçilerinizi bu duruma düşürürsünüz sendeki ne yüzsüzlüktür ki takipçine bu şekilde konuşursun, karşındakinin kim olduğunu bilmeden. hadi ıp engelledin ben başka ıp den giremez miyim, hadi onu da geçtim başka kayıt yapıp gene saldırı yapamam mı? önemli olan ne saldırı nede konuşma şeklimdir sadece siz takipçilerinizi önemsiyorsanız duyuru yayınlamanız lazım sizi bir sürü de arkadaşıma tavsiye ettim alan adı değişiklinizde gene aynı takipçilerinizi bilgilendirmeden yada önemsemeden yaptığınız bir şey oldu ben sizin yönetim olarak kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğini düşünen sizi seven ve takibini devam ettirecek bir üyenizim ki farkındaysan kaç senedir takip ettiğimi fark ettirmişimdir herhalde. Toplamda 20 yakın kült animenin girişine aynı yorumu yaptım sadece bir kullanıcıyım ve cevap verdiniz. Ya cevap alamayan onca insan ya da şöyle söyleyeyim takipçiniz yani sizin siteyi kurma amacınız. Siteyi kur belli sayıya ulaş ondan sonra nasılsa gelen gelir gelmeyen bizden değildir mantığından çıkmalısınız. Sen kendini takipçilerin yerine koy ve sen söyle biz susalım saygı duyarım

Dizifa: Saldırgan tavırlarınız yüzünden yorumlarınız siliniyor olmasın? Bu ne yüzsüzlüktür. İsteyen istediği yerde herhangi bir içeriği izlemekte özgürdür. Neden buraya üyesiniz o zaman? Eğer bu şekilde yorum yapmaya devam ederseniz, ip'niz süresiz olarak banlanacaktır!

Yorumlar
Facebook Yorumları
Etiketler: Naruto Shippuuden ingilizce altyazılı izle, Naruto Shippuuden türkçe dublaj izle, Naruto Shippuuden türkçe altyazılı izle, Naruto Shippuuden 1. sezon izle, Naruto Shippuuden 2. sezon izle, Naruto Shippuuden 1. sezon türkçe altyazılı izle, Naruto Shippuuden 2. sezon türkçe altyazılı izle, Naruto Shippuuden 720p izle, Naruto Shippuuden 480p izle, Naruto Shippuuden 360p izle, Naruto Shippuuden eski bölümlerini izle, Naruto Shippuuden full izle, Naruto Shippuuden bütün bölümlerini izle, Naruto Shippuuden bütün sezonlarını izle, Naruto Shippuuden yüksek kalitede izle, Naruto Shippuuden kesintisiz izle, Naruto Shippuuden tek parça izle, Naruto Shippuuden filmlerini izle, Naruto Shippuuden tükçe çeviri, Naruto Shippuuden son sezon, Naruto Shippuuden son bölüm, Naruto Shippuuden türkçe anime izle, Naruto Shippuuden türkçe direkt izle, Naruto Shippuuden tr altyazılı izle, Naruto Shippuuden izle tr, Naruto Shippuuden altyazlı bölüm izle, Naruto Shippuuden ingilizce altyazılı bölüm izle, Naruto Shippuuden türkçe altyazılı bölüm izle
ÖNERİLERİMİZ - İZLEMEK İSTEYEBİLECEĞİNİZ BENZER SERİLER
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.