One Piece

One Piece

animenin imdb puanı:

8.80

türleri:

Aksiyon, Macera, Animasyon, Komedi, Dram, Fantazi, Aşk ve Shounen

yönetmeni:

Kônosuke Uda

oyuncuları:

Akemi Okamura, Kazuya Nakai ve Mayumi Tanaka

eklenme tarihi:

2012-04-06

izlenme sayısı:

5946323


İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZOne Piece Eiiçiro Oda tarafından yazılan ve çizilen Japon shōnen manga serisidir. Haftalık Shōnen Jump dergisinde Ağustos 1997'den beri yayınlanmaktadır. One Piece, şeytan meyvesi yiyerek doğaüstü güçler kazanmış, Monkey D. Luffy isimli, 17 yaşındaki bir gencin ve zaman içinde toplayıp mürettebatına kattığı korsanlardan oluşan Hasır Şapka Korsanları'nın maceralarını izlemektedir. Luffy'nin en büyük arzusu dünyanın en büyük hazinesi One Piece'i ele geçirmek ve sonunda Korsanlar Kralı olabilmektir.

Manga serisi, Production I.G tarafından 1998'de bir orijinal video animasyonuna, Toei Animation tarafından tüm Japonya'da yayın yapan Fuji Televizyonu'nda yayınlanan bir anime serisine ve birkaç ((bilgisayar ve video oyunları(video oyununa)) uyarlanmıştır.

Manganın şimdiye kadar ki kopyaları 140 milyonun üzerinde satmıştır. Şu an 23 ülkede 16 farklı dilde basılmaktadır ve anime serisi de 20 ülkede 13 dilde yayınlanmaktadır.

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

nigrig: one piece şu ana kadar izlediğim en iyi anime. kesinlikle sıkmıyor ve izledikçe izleyisiniz geliyor küçükten büyüğe herkeze hitap ediyor izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim :D

ismail111: abi çok süper bir anime fakat sadece sabır edin ilk 200 bölüm falan biraz eski o yüzden sıka bilir ama ondan sonra izleye izleye bırakamassınız tüm herkeze oneririm :D

Yorumlar
Facebook Yorumları
Etiketler: One Piece ingilizce altyazılı izle, One Piece türkçe dublaj izle, One Piece türkçe altyazılı izle, One Piece 1. sezon izle, One Piece 2. sezon izle, One Piece 1. sezon türkçe altyazılı izle, One Piece 2. sezon türkçe altyazılı izle, One Piece 720p izle, One Piece 480p izle, One Piece 360p izle, One Piece eski bölümlerini izle, One Piece full izle, One Piece bütün bölümlerini izle, One Piece bütün sezonlarını izle, One Piece yüksek kalitede izle, One Piece kesintisiz izle, One Piece tek parça izle, One Piece filmlerini izle, One Piece tükçe çeviri, One Piece son sezon, One Piece son bölüm, One Piece türkçe anime izle, One Piece türkçe direkt izle, One Piece tr altyazılı izle, One Piece izle tr, One Piece altyazlı bölüm izle, One Piece ingilizce altyazılı bölüm izle, One Piece türkçe altyazılı bölüm izle
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.