Jab Tak Hai Jaan

Jab Tak Hai Jaan türkçe dublaj full izle

filmin imdb puanı:

7.20

türleri:

Dram ve Aşk

yönetmeni:

Yash Chopra

oyuncuları:

Anushka Sharma, Katrina Kaif ve Shah Rukh Khan

eklenme tarihi:

2013-02-18

izlenme sayısı:

33346

filmin resmi sitesi:

filmin sayfası

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZSamar Anand (Shah Rukh Khan) Hint Ordusu Bomba İmha Timi'nde görevli, güvenlik korkusu olmadan, bombaları etkisiz hale getiren bir Binbaşı'dır. Bir süre sonra Akira Rai (Anushka Sharma)'yı boğulmaktan kurtarır ve ona ceketini verir. Akira, ceketin içindeki hatıra defterini okumaya başlayınca, hikaye de başlar...

Jab Tak Hai Jaan filminde, Samar hayattaki aşkını Londrada bulmuş ama kaybetmiştir. Ondan sonra Hint ordusuna girmiş ve orada bomba imha uzmanlığı ekibinde kendine yer bulmuştur.Samar bir gün kaza geçirmiş ve ordudan mecburen ayrılmıştır. Aşkının üzerinden tam 10 yıl geçmiştir fakat o aşkını bulmak isteyecektir. Bakalım gerçek aşkı tekrar yaşayabilecek ve bulabilecek midir.

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorumlar
Facebook Yorumları
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.