Only Yesterday, Omohide poro poro

Only Yesterday, Omohide poro poro türkçe dublaj izle

filmin imdb puanı:

7.70

türleri:

Animasyon, Dram ve Aşk

yönetmeni:

Isao Takahata

oyuncuları:

Chie Kitagawa, Ichirô Nagai, Kazuo Takahashi, Masahiro Ito, Mayumi Iizuka, Michie Terada, Miki Imai, Toshirô Yanagiba, Yorie Yamashita, Yoshimasa Kondo, Youko Honna, Yuki Minowa ve Yuuki Masuda

eklenme tarihi:

2012-12-15

izlenme sayısı:

6696


İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZTaeko, 27 yaşında, hiç evlenmemiş, Tokyo'da yaşayan yalnız bir bayandır. Şehrin bunaltıcı yaşantısından bir süreliğine kaçmak ister ve tatil için Yamagata'ya, üvey kız kardeşinin yakınlarının yanına gitmeye karar verir. Yamagata'ya yolculuğu ve buradaki tatili esnasında kendisini oldukça huzurlu ve nostaljik bir hissiyatın içinde bulan Teako, çocukluk anılarına geri döner. 1966 yılının saf hatıraları ile 1982 senesinin gerçekleri arasında gidip gelen Taeko kariyerine ve özel hayatına ilişkin önemli kararların eşiğinde olduğunu farkeder.(Kaynak:Divxplanet)

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorumlar
Facebook Yorumları
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.