Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev

Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev türkçe dublaj full izle

filmin imdb puanı:

6.50

türleri:

Aksiyon, Komedi ve Dram

yönetmeni:

Chul-soo Jang

oyuncuları:

Park Hye-sook, Park Ki-woong ve Soo Hyun Kim

eklenme tarihi:

2013-10-09

izlenme sayısı:

1179

filmin resmi sitesi:

filmin sayfası

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZKuzey Koreli bir ajan olan Ryu-han Güney’e sızar ve bir kasabada yaşayan aptal bir köylü taklidi yapmaya başlar. Kasaba halkını gözlemler ve görevini sabırla bekler. burada iki yıl yaşadıktan sonra, bir gün rock star taklidi yapan başka bir ajan olan Hae-rang ile sıradan bir öğrenci kılığına girmiş olan Hae-jin Ryu-han’ın yanına gönderilir. Ryu-han diğer casusların da buraya yerleşmesine ve Güney’e ayak uydurmasına yardımcı olur. Kuzey’de ani bir siyasi değişim gerçekleşince, üç ajana da acil bir görev verilir.

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorumlar
Facebook Yorumları
etiketler: Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev hd izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev full hd izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev tek part izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev türkçe dublaj full izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev türkçe dublaj tek part izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev Türkçe Dublaj Full hd izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev filmini hd türkçe dublaj izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev kesintisiz türkçe altyazılı izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev türkçe altyazılı izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev altyazılı izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev film izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev hd film izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev tek parca izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev türkçe dublaj izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev filmi full izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev full izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev online izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev 720p izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev türkçe altyazılı direk izle, Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev filmini tek parça izle ve Secretly Greatly, Secretly and Greatly, Gizli Görev full film izle
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.