Superman/Batman: Public Enemies

Superman/Batman: Public Enemies türkçe dublaj full izle

filmin imdb puanı:

7.00

türleri:

Aksiyon, Animasyon ve Dram

yönetmeni:

Sam Liu

oyuncuları:

Clancy Brown, Kevin Conroy ve Tim Daly

eklenme tarihi:

2013-08-04

izlenme sayısı:

7782

filmin resmi sitesi:

filmin sayfası

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZAmerika Birleşik Devletleri seçim aşamasına girer. Seçim sonucunda ise Lex Luthor Amerika’nın başkanı olarak seçilir. Superman Lex için büyük bir tehtit oluşturmaktadır. Bu tehtidi ortadan kaldırmak için dünyaya yaklaşan meteordan Superman’ı sorumlu tutar. Halk Superman’a karşı büyük bir tepki gösterir. Superman bu tepkiden dolayı kenti terketmek yerine meteor ile mücadele etmeye karar verir…

Süperman’in sesi sizlere hiç te yabancı gelmeyecektir. Allison Mack Powergirl 2001 Smartville dizisi boyunca seslendirmeyi yapmıştır. Süperman dizisinde de Allison Mack Powergirl tüm film boyunca seslendirmeyi yapmıştır.

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorumlar
Facebook Yorumları
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.