The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi

The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi full izle

filmin imdb puanı:

5.90

türleri:

Animasyon ve Fantazi

yönetmeni:

Maksim Sveshnikov ve Vladlen Barbe

oyuncuları:

Anna Shurochkina, Galina Tyunina ve Ivan Okhlobystin

eklenme tarihi:

2013-06-30

izlenme sayısı:

4961

filmin resmi sitesi:

filmin sayfası

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZKarlar Kraliçesi, yeni bir dünya yaratmaya niyetlenir. Bu dünyada, duyguların yerini tekdüzelik alacak; insanların ruhları kutuptan esen dondurucu rüzgarlarla donacaktır. Bu amaçla, Karlar Kraliçesi yeryüzünü buzlarla kaplar ve yeryüzünde sanat adına ne varsa, tamamını yok etmeye girişir. Sihirli bir aynanın dediğine bakılırsa, Karlar Kraliçesi’nin bu emeline ulaşmasının önünde son bir engel kalmıştır: Yaptığı aynalarda, insanın sadece sureti değil, ruhu da yansıyan cam ustası Vegard. Günlerden bir gün, kutup rüzgarları Vegard Usta’yı ve karısı Una’yı alır götürür. Ama onlar, bu arada, oğulları bebek Kai ile kızları Gerda’yı saklamayı başarmıştır.

Günler geçer… Karlar Kraliçesi’nin hizmetkarı, Gerda’nın kardeşi olan Kai’yı bulur ve bu çocuğun Vegard’ın selefi olduğuna karar verir. Böylece, Kai kaçırılıp Karlar Kraliçesi’nin sarayına götürülür. Bunu duyan Gerda buzlar ülkesine doğru yola çıkar; bu yolculukta önüne çeşitli zorluklar çıkacak, Kai’yı kurtarmaya giderken yeni dostlar edinecek, Karlar Kraliçesi’ni en sonunda yenilgiye uğratacak ve dünyanın dört bir yanındaki insanların yüreklerini tekrar ısıtacaktır.

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorumlar
Facebook Yorumları
etiketler: The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi hd izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi full hd izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi tek part izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi türkçe dublaj full izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi türkçe dublaj tek part izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi Türkçe Dublaj Full hd izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi filmini hd türkçe dublaj izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi kesintisiz türkçe altyazılı izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi türkçe altyazılı izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi altyazılı izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi film izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi hd film izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi tek parca izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi türkçe dublaj izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi filmi full izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi full izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi online izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi 720p izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi türkçe altyazılı direk izle, The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi filmini tek parça izle ve The Snow Queen, Snezhnaya koroleva, Karlar Kraliçesi full film izle
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.