Tokyo Godfathers

Tokyo Godfathers filmini hd türkçe dublaj izle

filmin imdb puanı:

7.80

türleri:

Macera, Animasyon, Komedi, Dram, Seinen ve Trajedi

yönetmeni:

Kon Satoshi

oyuncuları:

Emori Tooru, Iizuka Shouzou, Katou Seizou, Koorogi Satomi, Noto Mamiko, Okamoto Aya, Ootsuka Akio, Saikachi Ryuuji, Umegaki Yoshiaki ve Yara Yuusaku

eklenme tarihi:

2014-03-19

izlenme sayısı:

1136

filmin resmi sitesi:

filmin sayfası

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZBir noel arifesinde evsiz, orta yaşlı alkolik Gin, travesti Hana ve evinden kaçan lise öğrencisi Miyuki çöpleri karıştırırken bir bebek bulurlar. Her zaman anne olma hayalini kurmuş olan Hana bebeğin Tanrı tarafından kendilerine gönderilen bir hediye olduğuna inanır ve diğerlerini de bebeğe bakmak ve bebeğin annesini bulmak üzere ikna eder. Üç evsiz vaftiz babası, Tokyo'nun uçsuz bucaksız sokaklarında bebeğin ailesini aradıkları yolculuklarında kendi geçmişleri ile yüzleşecekleri olaylarla karşılaşırlar. (Kaynak:Divxplanet)

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorumlar
Facebook Yorumları
ÖNERİLERİMİZ - İZLEMEK İSTEYEBİLECEĞİNİZ BENZER SERİLER
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.