Yu-Gi-Oh! : The Movie

Yu-Gi-Oh! : The Movie türkçe dublaj izle

filmin imdb puanı:

3.30

türleri:

Aksiyon, Macera, Animasyon, Aile, Fantazi ve Gerilim

yönetmeni:

Hatsuki Tsuji

oyuncuları:

Andrew Paull, Ben Baron, Dan Green, Darren Dunstan, Ed Paul, Eric Stuart, Frank Frankson, Lisa Ortiz, Madeleine Blaustein, Marc Thompson, Mike Pollock, Scottie Ray, Sebastian Arcelus, Tara Jayne ve Wayne Grayson

eklenme tarihi:

2012-11-30

izlenme sayısı:

7709

filmin resmi sitesi:

filmin sayfası

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZShogo'nun tek hayali Dünya'nın en büyük düellocusu olmaktır. Buna rağmen kaybetmekten korktuğu için kendinde bir türlü rakip oyuncularla karşılaşacak cesareti bulamamaktadır. Bu yüzden diğer çocukların alay konusu olmuştur. 

Nihayet Shogo'nun bir gün şansı dönecek ve satın aldığı destede en güçlü ve nadir kartlardan biri olan Kırmızı Gözlü Siyah Ejderha çıkacaktır. Fakat bu kart tek başına bir işe yaramamaktadır çünkü onu kullanacak kişinin cesaret ve aynı zamanda özgüvene de sahip olması gerekmektedir. 

Bu arada Seto Kaiba yeni bir turnuva düzenler. Tek amacı bir kez daha Yuugi ile karşılaşmaktadır.(Kaynak:Divxplanet)

0
/ 0 oy
Yorumlar
Facebook Yorumları

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorumlar
Facebook Yorumları
ÖNERİLERİMİZ - İZLEMEK İSTEYEBİLECEĞİNİZ BENZER SERİLER
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.