Türkçe Altyazılı 480p parçalar:
1
2
Işıkları Kapat
10 saniye içinde otomatik olarak kapanacaktır.
Reklamı Kapat

0
/ 0 oy
Robin Hood, Hırsızlar Prensi filminin videoları silinmişse, lütfen İstek / Sorun kısmından yararlanarak bize ulaşın. En kısa sürede videolar güncellenecektir!
Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
İstek / Sorun:
Captcha:
Lütfen tüm bölümleri eksiksiz doldurunuz.
Yorumlar
Facebook Yorumları

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorumlar
Facebook Yorumları
Robin Hood, Hırsızlar Prensi

Robin Hood, Hırsızlar Prensi

imdb puanı:

6.70

türleri:

Aksiyon, Macera ve Dram

yönetmeni:

Ridley Scott

oyuncuları:

Cate Blanchett, Matthew Macfadyen ve Russell Crowe

yayın tarihi:

2010

eklenme tarihi:

2013-01-03

izlenme sayısı:

4141

filmin resmi sitesi:

filmin sayfası

13. yüzyıl İngiltere'sinde, Robin ve haydutlardan oluşan çetesi, bir köyde yozlaşmaya baş kaldırır ve kral ile tebaaları arasındaki güç dengelerini değiştirmek için krallığa meydan okur. Ve ister bir kanun kaçağı olsun ister bir kahraman, basit bir geçmişe sahip olan bu adam, halkın gözünde sonsuza dek özgürlüğün sembolü olur.

Robin Hood, daha önceleri sadece kendi güvenliğiyle ilgilenen, sonra Kral Richard'ın Fransızlara karşı kurduğu orduda hizmet eden usta bir okçunun hayatını konu alıyor. Richard'ın ölmesi üzerine Robin, görevini kötüye kullanan despot bir şeriften olduğu kadar, ağır vergilerden de muzdarip olan Nottingham şehrine gider ve orada, ormandan gelen bu kahramanın kimliği ve niyeti konusunda şüphe duyan, cesur dul Leydi Marion'a aşık olur. Leydi Marion'ın kalbini kazanmak ve köyü kurtarmak isteyen Robin, ölümcül savaş yetenekleri, sadece yaşama karşı duydukları iştahla eşit olan bir çete kurar.

Ülkelerinin onlarca yıldır süren savaşlar neticesinde zayıflaması, yeni kralın etkisiz yönetimi sonucu güçsüz düşmesi ve iç isyanlarla dışarıdan gelen tehditlere karşı savunmasız olması nedeniyle, Robin ve adamları daha büyük maceralara atılırlar. Bu alışılmadık kahraman ve yandaşları, ülkelerini kanlı bir iç savaşın içine düşmekten kurtarmak ve bir kez daha İngiltere'ye şan ve şeref getirmek üzere yola koyulur.

etiketler: Robin Hood, Hırsızlar Prensi izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi hd izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi full hd izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi tek part izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi türkçe dublaj full izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi türkçe dublaj tek part izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi Türkçe Dublaj Full hd izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi filmini hd türkçe dublaj izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi kesintisiz türkçe altyazılı izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi türkçe altyazılı izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi altyazılı izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi film izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi hd film izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi tek parca izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi türkçe dublaj izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi filmi full izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi full izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi online izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi 720p izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi türkçe altyazılı direk izle, Robin Hood, Hırsızlar Prensi filmini tek parça izle ve Robin Hood, Hırsızlar Prensi full film izle
INVERSE_AJAX_SERIELIST
Ana Sayfa (SiteMap) | Film (FilmMap) | Anime (AnimeMap) | Manga (MangaMap) | İletişim | Copyright 2011 © Anime Film İzle.
Sitemizde bulunan film, anime, ve resimler; youtube.com, vk.com, mail.ru, vb. çeşitli paylaşım ortamlarında depolanmakta ve bu sağlayıcılar aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırılmaktadır. Sunucumuzda hiçbir video bulunmamaktadır. İçeriklerle ilgili hak sahibi olan kurumlar sitemizden hak sahibi oldukları içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun için iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.